Connect with us

Zbulohet dhëndri i Ermiona Lekbellos (FOTO)

Lajmi Fundit

Zbulohet dhëndri i Ermiona Lekbellos (FOTO)

Ermiona Lekbello është një nga personazhet VIP të rikthyera shqiptare.

Ajo mori pjesë në Big Brother VIP 2 ku me karakterin e saj mjaft sponatan dhe popullor mori një përkrahje në masë nga publiku.

E bija është padyshim pika e saj e dobët dhe këtë Ermiona e tregonte në çdo moment.

Së fundmi Eriona ka zbuluar se vajza e saj Elisa është diplomuar në Milano dhe është mjaft krenare për të.

Por në albumin e fotove të Elisës gjatë diplomimit, gjendet edhe një tjetër lajm i bukur, si dashuria.

Elisa ka publikuar edhe partnerin e saj.

Kujtojmë se Ermiona Lekbello dhe babai i Elisës janë ndarë prej vitesh dhe siç ka treguar vetë këngëtarja kontaktet me të nuk janë të shpeshta, si nga Ermiona ashu edhe nga e bija.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top