Connect with us

Njomza e Shyhretes rrugëve të qytetit me burrin, vëmendjen e mori ‘miniqi’ i saj

Lajmi Fundit

Njomza e Shyhretes rrugëve të qytetit me burrin, vëmendjen e mori ‘miniqi’ i saj

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

Në fotografitë e fundit ajo është shfaqur me bashkëshortin e saj.

Në këto pamje ajo mori vëmendjen me fustanin shumë të shkurtë./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top