Connect with us

Luizi “zihet” me Kiarën në Instagram

Lajmi Fundit

Luizi “zihet” me Kiarën në Instagram

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, ndodhet prej ditësh në SHBA për koncerte, ndërsa Kiara në Turqi, në xhirimet e emisionit “Kepi i Vipave”.

Çifti ka pasur një debat të vogël në komentet në Instagram, poshtë fotos që Luizi shpërndau sot në rrjetin social.

Në foto Luizi ka pozuar krahas një makine luksoze, ndërsa e ka shoqëruar me mbishkrimin: Gjatë xhirimeve të Fast and Furious.

Pas kësaj Kiara ka komentuar foton e Luizit, duke i thënë:O lumadh patentën e ke lënë në shtëpi.

Luizi iu përgjigj:Të kam lënë edhe ty, por kjo nuk do të thotë asgjë.

Kiara dhe Luizi janë një nga çiftet më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ata u njohën në emisionin reality show “Big Brother Vip Albania 2”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top