Connect with us

“K*rvë mu*i”, Egli Tako nuk duron më, merr vendmimin e papritur për ndjekësen: Mjerë kush të ka në shtëpi

Lajmi Fundit

“K*rvë mu*i”, Egli Tako nuk duron më, merr vendmimin e papritur për ndjekësen: Mjerë kush të ka në shtëpi

Këngëtarja Egli Tako ka qenë së fundmi në qendë të mediave rozë. Kjo pasi u zbulua ndarja me aktorin Olsi Bylykun.

Pas ndarjes, Egli është parë mjaft aktive në rrjetet sociale, por së fundmi është hasu shpesh me komente negative dhe tejet ofenduese.

Por duket se Egli nuk ka ndërmend ti injorojë këto msazhe dhe së fundmi ka publikuar identietin e një ndjekësje e cila muaj më parë ishte fanse e saj dhe e përkrahte.

“K*rvë muti”, e quan ndjekësja pa asnjë arsye.

Duke se të qenit personazh publik, përveç të gjitha risqeve të jetës private nuk mungon as “kryqëzimi” nga rrjeti në rast ndarje, si ky i Eglit.

“Nuk e di vajza, bashkëshortja apo nëna e kujt je, por më dhimbset kushdo që të ka në shtëpi.

Ti dhe femra si ti jeni fatkeqsia e këtj populli.

Mjer ky vend për ato që do të rriten e edukohen nga gra si ti.

0 tolerancë për cilën/cilin do prej jush që përdor gjuhë urrejtje në profilin tim, nga tani.”,shkruan Egli.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top