Connect with us

Bledi: Ftojeni Nitën në dasma, ndihmojeni me para! Gazetari ofendon këngëtaren kosovare

Lajmi Fundit

Bledi: Ftojeni Nitën në dasma, ndihmojeni me para! Gazetari ofendon këngëtaren kosovare

Po vazhdon konflikti mes dy ish-banorëve të ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Bled Mane dhe Nita Latifi, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit e ka publikuar një këngë të re më të cilën gazetari e përqeshi.

‘Nita sillet si një kalama, ajo kërkon vëmendje.

Ftojeni Nitën në dasma, ndihmojeni me para’,tha mes tjerash ai.

Për më shumë detaje ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top