Connect with us

Familja Vula, shfaqen të mërzitur pasi që i ngordhi qeni i tyre

Lajmi Fundit

Familja Vula, shfaqen të mërzitur pasi që i ngordhi qeni i tyre

Xheraldina Vula, sot në mëngjes ndau lajmin e hidhur më miqet e rrjeteve sociale.

Përmes një postimi Xheraldina ishte shprehur se ‘’Xhango na la sot! Iku nga kjo bote…Gjangjulane’’.

Kujtojmë se lidhshmëria e familjes Vula dhe kujdesi i vazhdueshëm për kafshët e tyre komentohet prej vitesh.

Kjo padyshim është një humbje e madhe për familjen e tyre, shkruan “Kosovarja”

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top