Connect with us

Genta harron që është nënë e dy binjakëve, shfaqet në këtë gjendje

Lajmi Fundit

Genta harron që është nënë e dy binjakëve, shfaqet në këtë gjendje

Genta Ismajli, është njëra nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bëri bujë të madhe duke e bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes.

E lidhja e tyre u forcua edhe më shumë kur çifti në fjalë u bënë prindër për herë të parë të dy binjakëve.

Vajza dhe djali i kanë bërë më të bukur jetën këngëtares.

Megjithatë, këngëtarja ka habitur me postimin e imazhit të fundit.

E shfaqur në një motor me katër rrotë, Genta po duket si ‘gangstere’ në këtë fotografi.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top