Connect with us

Sara e Ledrit aktore në filmin e Luizit me Oltën?

Lajmi Fundit

Sara e Ledrit aktore në filmin e Luizit me Oltën?

Fituesja e “Dancing With The Stars”, Sara Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Sara vazhdon të komentohet më tepër sa i përket jetës së saj private dhe marrëdhënies që ka me reperin e njohur kosovar, Ledri Vula.

Mirëpo, kohët e fundit po përflitet se Sara do luajë një rol në filmin më të ri që po xhirohet, ku protagonistët kryesorë janë dy ish-banorët e BBVA-së, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli.

Sipas “Kryefjala” fituesja e Sara është një ndër aktoret e filmit që së shpejti do të publikohet në kinematë shqiptare.

Kujtojmë se prej disa vitesh Sara dhe reperi i njohur Ledri Vula janë në një romancë dashurie prej disa koësh, ndërsa nga kjo lidhje ata kanë edhe një vajzë, Poem Blu.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top