Connect with us

Eduart Grishaj kujton njohjen me Arbanën: Ajo ishte diva e Top Channel

Lajmi Fundit

Eduart Grishaj kujton njohjen me Arbanën: Ajo ishte diva e Top Channel

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë një nga çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.

Teksa regjizori i njohur ishte i ftuar në rubrikën “Galeri”, në emisionin “E Diell”, ka rrëfyer momentet e para të njohjes së tyre.

Eduarti ka treguar se ata janë njohur pasi ai nisë të punonte me emisionin që drejtohej nga Arbana.

“Nga 2010 kam punuar me të gjitha programet që jepeshin.

Në 2010, më kanë thënë që do punoja me ‘1000 e 1 pse’.

Ajo ishte diva e Topit.

Ajo nuk më shifte fare mua.”

Me pas Edi, foli edhe rreth familjes.

“Fëmijët duken shumë të mirë kështu, por nuk janë natën.

Unë mundohem që gjithë këtë dashuri që kam marrë kur kam qenë fëmijë, ta jap pa kushte për Jonin, Diellin dhe Zoin.

Them kur unë jam rritur me vështirësi, pse të kenë dhe ata vështirësi.”– tha Eduarti.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top