Connect with us

E kap ‘syri i keq’, Ronaldo Sharkës i ndodh e papritura gjatë xhirimeve të “Kepit të Vip-ave”(Video)

Lajmi Fundit

E kap ‘syri i keq’, Ronaldo Sharkës i ndodh e papritura gjatë xhirimeve të “Kepit të Vip-ave”(Video)

Ronaldo Shakra është një nga gazetarët më të komentuar dhe të ndjekur.

Ai gjithmon ka tërhequr vëmendjen e publikut me karakterin e tij të ngacmues dhe të drejtpërdrejtë.

Pas eksperiencës së tij në “Big Brother VIP”, gazetari i njohur është duke marrë pjesë në një tjetër show televiziv, “Kepi i VIP-ave”.

Prej tij nuk kanë munguar postimet në Instagram ku ndan me ndjekësit momente mjaft gazmore e jo vetëm.

Së fundmi ai ka postuar një video teksa nga biseda me një tjetër të pranishme, gazetari zbulon se ka temperaturë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top