Connect with us

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës

Lajmi Fundit

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës

Sara Hoxha duket se është tashmë një nga personazhet e preferuar të Top-Channel

(ndaj mos u çudisni kur ta shihni edhe si anëtare jurie këtë vit kur të bëhet përsëri Dancing with the Stars).

Gjithsesi mos të shpërqëndrohemi por le ti japim zë thashethemeve që po qarkullojnë së fundmi se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Mos u çudisni se sot filmat s’po bëhen më me aktorë të mirfilltë por me influencera Instagrami.
Por ne kemi vetëm një pyetje në gjithë këtë histori, nëse në film futet Sara po Deamishel ku shkon?! ….

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top