Connect with us

Tronditet ky shtet! 3 persona gjenden të vdekur, policia: Mos kaloni nga qendra e qytetit… (Video)

Lajmi Fundit

Tronditet ky shtet! 3 persona gjenden të vdekur, policia: Mos kaloni nga qendra e qytetit… (Video)

Britania e Madhe ëshët tronditur ditën e sotme, pasi 3 persona janë gjetur të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Nottingham mëngjesin e sotëm, vend i cili për momentin është në shtet-rrethim. Qendra e qytetit është rrethuar nga policia, pasi disa banorë raportuan për të shtëna me armë. Deri më tani një person është arestuar.

Publikut i është kërkuar të shmangë zonën dhe është paralajmëruar se gjashtë rrugë rreth zonës tregtare të qytetit ka të ngjarë të mbeten të mbyllura për “disa kohë” ndërsa hetimet e policisë vazhdojnë.
Policia u thirr në Ilkeston Road vetëm pas orës 4 të mëngjesit ku dy persona u gjetën të vdekur në rrugë.

Oficerët më pas u thirrën në një tjetër incident në Milton Street, ku një furgon kishte tentuar të përmbyste tre persona. Ata aktualisht po trajtohen në spital.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top