Connect with us

Luiz Ejlli kishte në plan të merrte pjesë në BBV1 përballë Donaldit, producenti tregon arsyen pse nuk ndodhi

Lajmi Fundit

Luiz Ejlli kishte në plan të merrte pjesë në BBV1 përballë Donaldit, producenti tregon arsyen pse nuk ndodhi

Luiz Ejlli është një prej personazheve më me interes për publikun shqiptar.

Kudo po flitet për të, e ashtu ndodhi edhe në intervistën e regjisorit Eduart Grishaj në “E Diell”.

Ai ka treguar se Luizi ka dalë nga shtëpia e madhe e Top Channel, edhe pse ai paraprakisht njihej se kush ishte.

Po ashtu, ai ka treguar se dëshira për ta bërë pjesë të Big Brother fenomenin Luiz Ejlli ka qenë që në edicionin e parë.

“Luizi nga shtëpia jonë ka dalë.

Ka qenë një zbulim.

Ne Luizin kemi dashur ta marrim që në BBV1, por atij i humbi jetën babai dhe nuk u realizua”, tha Eduart Grishaj.

Nuk e imagjinojmë dot një përballje mes Luizit, Ilirit dhe Donaldit!

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top