Connect with us

Shokohet publiku, pula luan në piano (Video)

Lajmi Fundit

Shokohet publiku, pula luan në piano (Video)

Pula e quajtur Jokgu ka një talent të pabesueshëm për të luajtur në tastet e pianos.

Trajneret e saj e kanë dërguar në America’s Got Talent për të performuar të martën, 30 maj.

Ajo ka lënë pa tekst jurinë dhe publikun, të cilët nuk pritën për asnjë moment që ajo do të performonte ashtu.

Shikoni videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top