Connect with us

Zbulohet arsyeja pse Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Lajmi Fundit

Zbulohet arsyeja pse Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Këngëtari dhe producenti i njohur shqiptar, Elgit Doda, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi të shpërndarë në llogarinë e tij personale, Instagram.

Ai bën me dije gjithashtu se është bashkëpunim dhe se po vjen me Ermal Fejzullahun.

“Kënga e re në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun”,ka shkruar ai.

I njëjti ka shkëputur edhe një fotografi nga xhirimet e videoklipit të ri, për të cilin nuk ka dhënë më shumë detaje.

Elgiti përndryshe pak ditë më parë kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Klea Huta.

Ata organizuan një dasmë madhështore në Himarë me miq dhe familjarë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top