Connect with us

Ky është shkaktari i zjarrit në lokalin e reperit Noizy në Durrës

Lajmi Fundit

Ky është shkaktari i zjarrit në lokalin e reperit Noizy në Durrës

Lokali i reperit të njohur shqiptar, Noizyt, është përfshirë nga flakët.

Ngjarja siç u tha ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Lokali rezulton të jetë në emër të babait të Noizyt, Bashkim Rajkut
Pas kësaj pati një reagim në rrjete sociale duke treguar arsyen se përse ndodhi një gjë e tillë.

Faqja e lokalit në Instagram bën me dije se kjo u bë nga një shkëndijë elektrike.

Postimi i plotë:

“Njoftim!

Për shkak të dëmtimeve të shkaktuara nga një shkëndijë elektrike GATE 03 do të jetë përkohësisht i mbyllur deri në një njoftim të dytë.

Ju mirëpresim së shpejti”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top