Connect with us

“Jetë o jetë”, Learta po e shijon mëngjesin me të pazakontë ndonjëherë

Lajmi Fundit

“Jetë o jetë”, Learta po e shijon mëngjesin me të pazakontë ndonjëherë

U bë e njohur si reja e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Fjalë është për Learta Jakupin.

Kjo e fundi këto ditë ka filluar pushimet me burrin dhe dy fëmijët e saj.

Nga atje Learta gjatë tërë kohës po publikon fotografi duke treguar sa bukur po kalon.

Learta se fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon si duket mëngjesi i tyre gjatë pushimeve.

Një tabak i madh i mbushur me gjëra të ndryshme është mëngjesi që po e shijon Learta me burrin dhe dy fëmijët e saj.

Duket u larë në pishinë dhe duke ngrënë, Learta po i shijon pushimet me të bukura në Egjiptë.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top