Connect with us

Pas kaq kohe e ‘heshtur’, rikthehet fuqishëm Majlinda Zeka

Lajmi Fundit

Pas kaq kohe e ‘heshtur’, rikthehet fuqishëm Majlinda Zeka

Bukuroshja Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin e njohur, Majk.

Por, akoma më e përfolur u bë pas ndarjes me të, e më pas edhe lindjes së djalit.

Ka disa kohë që Majlinda ka qëndruar në heshtje sa i përketë postimeve.

Por, sot ajo është rikthyer me një postim, ku po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top