Connect with us

Luizi e përshëndeti në mes të koncertit nga Amerika, si reagoi Kiara (VIDEO)

Lajmi Fundit

Luizi e përshëndeti në mes të koncertit nga Amerika, si reagoi Kiara (VIDEO)

Luiz Ejlli ndodhet në Amerikë ku ka nisur koncertet në qytete të ndryshme prej datës 9.

Kështu ai dhe partnerja e tij, Kiara Tito e cila ndodhet në Turqi për xhirime ndodhen larg njëri-tjetrit.

Në koncertin e tij të fundit, Luizi teksa bashkëbisedonte me publikun, i dërgoi një përshëndetje Kiarës, duke u shprehur se e dinte që videot e tyre do të shpërndaheshin e ajo do ta shikonte këtë moment.

Më pas, ai filloi të performojë këngën që i ka dedikuar asaj, ndërsa publiku shpërtheu në brohorima.

Sigurisht që kjo video shkoi deri tek Kiara, e cila e ka shpërndarë në “Instastory” duke etiketuar partnerin dhe krahas emrit të tij i ka vendosur një zemër të kuqe.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top