Connect with us

Juli me ish banorët e “BBVK” në Turqi, por ja çfarë po bënë Atdheu

Lajmi Fundit

Juli me ish banorët e “BBVK” në Turqi, por ja çfarë po bënë Atdheu

Ish banorët e edicionit të parë të “BBVK” janë mbledhur edhe një herë së bashku.

Këtë herë një pjesë e banorëve kanë ndërmarrë një udhëtim të sponsorizuar për në Turqi, shkruan “Kosovarja”.

Juli është aty dhe po e mbanë ndejën, ndërkaq Atdheu nuk i është bashkuar grupit.

Ky i fundit, i cili pati një flirt me Juliana Nuren, aktualisht ndodhet në Lituani, nga ku po shpërndanë foto nga bregdeti.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top