Connect with us

Shyhretja sfidon modelet, reklamon linjat trupore në këtë fustan të ngushtë!

Lajmi Fundit

Shyhretja sfidon modelet, reklamon linjat trupore në këtë fustan të ngushtë!

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos, me projekte muzikore, ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

E sot përmes një postimi, ajo ka treguar se ka nisur te merret edhe me ‘modelizëm’.

Shyhretja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan serioz dhe me stil.

Duke u reklamuar, këngëtarja tani në këto imazhe po duket si modele.

Me linja trupore në formë të mirë, Shyhretja po shkëlqen në këto fotografi.

Shiko foton dhe vlersone vet:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top