Connect with us

Ndarja nga burri 50 vjeçar e ka ‘çmendur’ Adelinën, me këtë veshje provokuese del në publik!

Lajmi Fundit

Ndarja nga burri 50 vjeçar e ka ‘çmendur’ Adelinën, me këtë veshje provokuese del në publik!

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, ajo ende nuk ka dhënë një mohin ose konfirmim në lidhje me këtë gjë.

Martesa e Adelinës ishte shumë e përfolur për faktin se ajo kishte marrë për burrë një 50 vjeçar milioner nga Maqedonia Veriore.

Sidoqoftë, në fotografinë e fundit ajo po duket më provokative se asnjëherë më parë.

Duket se ndarja nga burri e ka ‘llastuar’ këngëtaren e njohur.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top