Connect with us

Mihrije Braha në gjirin e resë së saj

Lajmi Fundit

Mihrije Braha në gjirin e resë së saj

Këngëtarja Mihrije Braha nuk ndalet së treguari gjëra nga jeta dhe përditshmëria e saj.

Mihrija, së fundi ka hapësirën e saj edhe në rrjetin social Tik Tok, ku poston video të ndryshme.

Nuk mungojnë as videot me renë e saj, Tringen, me të cilën këngëtarja ka krijuar një raport shumë të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, Mihrija shihet e mbështetur në gjoksin e resë së saj.

Ndryshe, së fundi po flitet edhe për dasmën e martesës së Platorit.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top