Connect with us

Kjo është kosovarja që vdiq në Shëngjin, mësuese e Prishtinës, motra e regjisores së njohur

Lajmi Fundit

Kjo është kosovarja që vdiq në Shëngjin, mësuese e Prishtinës, motra e regjisores së njohur

Sot në media u raportua një qytetare nga Kosova, e cila kishte shkuar në Shqipëri bashkë me familjen për pushime ka humbur jetën në qytetin e Lezhës.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se e ndjera ishte Trëndelina Berisha, mësuese në shkollën Xhemajl Mustafa dhe motra e regjisores së njohur Burbuqe Berisha.

E ndjera sipas deklarimeve të familjarëve të saj, ka shfaqur probleme shëndetësore dhe paraprakisht dyshohet për infarkt kardiak.

Mjekësia ligjore pritet të përcaktojë shkaqet e vdekjes së mësueses. /IndeksOnline

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top