Connect with us

Befason Blero, na prezanton edhe shtëpinë ku po jeton me të dashurën e re

Lajmi Fundit

Befason Blero, na prezanton edhe shtëpinë ku po jeton me të dashurën e re

Blero është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij personale, sidomos pas ndarjes nga Afrona Dika qe ishte i martuar per disa vite.

Po përflitet se ai tashmë ka një të dashur të re, pas dështimit të dy martesave Ndërkaq, sot ai ka publikuar pamje ku bën të ditur se është në shtëpi dhe në bazë të ’emojit’, duket se nuk është vetëm.

Ajo që mund të kuptojmë, është se kjo me sa duket qenka shtëpia ku po jetojnë ҫifti i ri, Blero disa here ka publikuar foto me nje vajze me floke te bardhe qe me gjase duhet te jeta e dashur e re.

Kjo pasi me vone publikoi edhe nje foto tjeter ku shihet i perqafuar me te por prape duke mos i treguar portretin, pasi duket qe pas deshtimit te dy martesave deshiron te mbaj gjerat private./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top