Connect with us

Jo vetëm “Zins”, Noizyt i djegin edhe dy lokale të tjera dhe makinën e nënës

Lajmi Fundit

Jo vetëm “Zins”, Noizyt i djegin edhe dy lokale të tjera dhe makinën e nënës

Gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme u përfshi nga flakët lokali i reperit të njohur Rigels Rajku (Noizy), në Durrës.

Por sipas Indeksionline, Noizyt i janë djegur edhe dy biznese të tjera (lokale) për të cilat ende nuk ka një informacion zyrtar nga ana e policisë.

Po kështu edhe makina e nënës së Noizyt është djegur.

Nga ana tjetër, shkak për zjarrin e shkaktuar ditën e djeshme në lokalin e tij mendohet se është bërë një shkëndijë elektrike që ka sjellë edhe pezullimin e biznesit për një kohë të pacaktuar./Albeu.com./

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top