Connect with us

‘Tha se Olsi ka filluar të pijë pas ndarjes’/ Egli ka një përgjigje për deklaratën e Lorencit

Lajmi Fundit

‘Tha se Olsi ka filluar të pijë pas ndarjes’/ Egli ka një përgjigje për deklaratën e Lorencit

Lorenc Hasrama ka folur për herë të parë për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Egli Takos.

Madje ai tregoi se Olsi ka filluar të pi pak këto kohë. Dhe duket se e menjëhershme ka qenë përgjigjia e Eglit.

Ajo vetëm pak minuta më parë ka postuar një foto me mbishkrimin “Hihi” ku ose i bëhet qejfi që Olsi ka filluar pijen, ose i vjen për të qeshur që Lorenci ka vendosur të flas në emër të të dyve.

Nuk e dimë si do të vijojë tanimë karriera e Eglit, por në dasmën e Kleas dhe Elgitit ajo nuk ishte e pranishme.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top