Connect with us

E trishtë! Fëmijët e mitur gjenden pa jetë në shtëpi. Dyshime për një grua

Lajmi Fundit

E trishtë! Fëmijët e mitur gjenden pa jetë në shtëpi. Dyshime për një grua

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe, ky dy fëmijë janë gjetur të vdekur në shtëpi.

Mediat vendase raportojnë se një grua u arrestua si e dyshuar për vrasjen e tyre, ndërsa fëmijët të moshave 11 dhe 7, u gjetën të pajetë me lëndime brenda shtëpisë në Stoke-on-Trent.

Zbulimi erdhi ndërsa policia nxitoi në një lavazh në Campbell Road, pas raportimeve për një sulm që përfshinte një burrë dhe një grua.

Një burrë rreth të 40-tave u dërgua në spital nga mjekët, por plagët e tij nuk besohet të jenë kërcënuese për jetën dhe më pas ai është liruar.

Më pas, policët shkuan në adresën e Rrugës së Lirit, ku gjetën fëmijët që nuk reaguan dhe arrestuan 49-vjeçaren.

Policët konfirmuan se gruaja ishte e njohur për fëmijët.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top