Connect with us

Luiz Ejlli në këtë pikë qenka krejt si Sabri Fejzullahu

Lajmi Fundit

Luiz Ejlli në këtë pikë qenka krejt si Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu është legjenda e muzikës shqiptare, me karrierë më shumë se 50 vjeçare në fushën e muzikës.

Këngëtari që është në të 70-tat, ende ka karrierë në fuqi, pasi këndon gjithandej në mbrëmje muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, Luiz Ejlli këtë kohë është bërë hit pasi e fitoi “Big Brother VIP Albania” dhe e aktivizoj karrierën si këngëtar.

Ky i fundit, fansave po ju drejtohet me “ju hangsha zemren”, njëjtë si Sabri Fejzullahu.

Imitim, apo thjesht shprehje?

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top