Connect with us

Njihuni me vajzën e vallut të Shyhretes, ajo paska qenë maturantja më e bukur e këtij viti

Lajmi Fundit

Njihuni me vajzën e vallut të Shyhretes, ajo paska qenë maturantja më e bukur e këtij viti

Dyshja Kiara dhe Luizi vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes për çdo veprim të tyre.

Më aktive në rrjetet sociale është Kiara, sepse Luizi nuk është përdorues i madh i tyre.

Kiara gjendet në Turqi, nga ku sot ka publikuar foto, ku shihet me një çantë “Dior”.

Duket se gruaja e Luiz Ejllit është shumë e fiksuar pas gjërave firmato, pasi këtë e bën vazhdimisht.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top