Connect with us

Ish-banorja e Bigut s’po mund t’i durojë Kiarën dhe Luizin, revoltohet keq me çiftin

Lajmi Fundit

Ish-banorja e Bigut s’po mund t’i durojë Kiarën dhe Luizin, revoltohet keq me çiftin

Ish banorja e “BBVA”, Ermiona Lekbello është shprehur e revoltuar ndaj Luizit dhe Kiares.

Arsyeja e kësaj mesa duket është mungesa e urimit të Kiares dhe Luizit me rastin e diplomimimit të së bijes së Ermiones.

Lekbello shprehet se Çifti bën shumë gjera vetëm për vëmendjen e publikut, duke ju servilosur edhe televizionit “Top channel”, në mënyrë qe Kiara ta ketë një emision të saj në këtë TV.

E, megjithatë, Kiara tutje uroj të bijën e Ermiones.

A do të ketë një reagim të dytë pas gjestit të Kiares, ish banorja problematike, kjo mbetet për tu parë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top