Connect with us

Zhvishet si asnjëherë me parë Efi, zbulon tattun në këtë pjesë intime!

Lajmi Fundit

Zhvishet si asnjëherë me parë Efi, zbulon tattun në këtë pjesë intime!

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, po vazhdon të marrë vëmendje në rrjete sociale.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 500 mijë njerëz në Instagram, është akoma një personazh që po komentohet në masë të madhe.

Kjo pas famës që arriti në këtë edicion të BBVA, ku u shndërrua në një emër shumë të dashur për publikun.

Zeshkania tani po shijon pushimet dhe me këtë rast nuk ka munguar me disa poza atraktive.

E njëjta ka publikuar disa fotografi me bikini ngjyrë të gjelbër, gjersa në sfond ka një pamje të mrekullueshme.

Dukjen e ka kompletuar me një këmishë të bardhë të hollë si dhe një palë syze dielli.

Efi momentalisht nuk është e angazhuar në ndonjë projekt, pasi theksoi se ka qenë shumë e ngarkuar dhe se ka nevojë për pushim.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top