Connect with us

Luizi i zënë me koncerte në Amerikë, kështu e provokon Kiara nga Turqia

Lajmi Fundit

Luizi i zënë me koncerte në Amerikë, kështu e provokon Kiara nga Turqia

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.

Madje, ata ditë me parë morën pjesë në një dasmë ku shkëlqyen në pamje.

Këto ditë Kiara po qëndron në Turqi për të realizuar një emision argëtues, ndërsa Luizi ka shkuar në Amerikë ku pritet t’i mbajë disa koncerte.

Nga Turqia, Kiara ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan me shumë stil.

Luizi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket e gruaja e tij gjatë pushimeve në Turqi. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top