Connect with us

Ofendoi vajzat nga “Përputhen” – Luizi si opinionist sqaron deklaratat që i dha për emisionin

Lajmi Fundit

Ofendoi vajzat nga “Përputhen” – Luizi si opinionist sqaron deklaratat që i dha për emisionin

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, ka qenë së fundmi në rolin e opinionistit në “Përputhen”.

Ai sa ishte brenda shtëpisë ka sulmuar disa nga konkurrentët, të cilët ishin pjesë e këtij emisioni.

I njëjti i është përgjigjur disa prej pyetjeve të publikut, ku në një prej mesazheve thuhej:“Burri që është burrë nuk lëpin aty ku pështyn”.

Artisti shkodran ka dhënë edhe një herë mendimin e tij dhe se përse i është referuar në këtë mënyrë.

“Më vjen keq vetëm për diçka. Unë e kam thënë dhe ri-thënë, nga data 24 dhjetor që unë kam shkelur në atë shtëpi unë kam thënë, do të luaj, do luaj fort, në mënyrat që ndoshta nuk i kanë parë ndonjëherë dhe do të bëjë çmos që të fitoj”, u shpreh ai.

Këngëtari tutje theksoi:“Nëse të gjithë donin të fitonin, unë e kisha atë moton që më duhet ta fitoj dhe kam luajtur shumë, nuk jam krenar për shumë gjëra që kam bërë aty brenda e di që kam mërzitur shumë njerëz.

Kam mërzitur edhe prindër të konkurrentëve, familjarë të tyre dhe për këtë koment i referohet pikërisht asaj, komentet në lidhje me Përputhen”.

Krejt në fund, Luizi shtoi se do ta bënte sërish nëse do të ishte në favor të tij.

“Unë prapë e them, prapë nëse do të futem në Big Brother nëse do të kem konkurrente, e shoh një moment që mua më leverdis prapë do ia përmendi.

Do mundohem që ta vë në siklet duke ia përmendur Përputhen ose situatat në të cilat ka kaluar”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top