Connect with us

“Dasëm e shpifur, e detyroje këtë qyqin për çdo gjë”, Klea Huta i përgjigjet ndjekëses

Lajmi Fundit

“Dasëm e shpifur, e detyroje këtë qyqin për çdo gjë”, Klea Huta i përgjigjet ndjekëses

Dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës duket se do ketë vëmendjen për një kohë të gjatë.

Pas gjithë mahnitjes së publikut nga organizimi i ceremonisë dhe i dasmës, nuk kanë munguar edhe kritikat për nusen.

E këtë gjë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila nëpërmjet një postimi në InstaStory ka publikuar mesazhin e një ndjekëseje e cila shkruan:

“Çift shumë bosh.

Sikur e imponoje këtë qypin për çdo gjë.

Një dasmë e shpifur dhe shumë e stisur.”

Dhe aktorja ka vendosur ta marrë me sportivitet komentin e saj e cila iu është përgjigjur:

“Të drejtë ke moj motër.

Nuk e ke idenë sa jemi lodhur duke u shtirur.

Po rrofsh që e vure re se thashë çne.

Duhej kjo duhej”.

Shiko komentin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top