Connect with us

Dalin detaje nga humbja e jetës së 55-vjeçarit në Karjan të Gjirokastrës, ja arsyeja…

Lajmi Fundit

Dalin detaje nga humbja e jetës së 55-vjeçarit në Karjan të Gjirokastrës, ja arsyeja…

Viktima sapo kishte ardhur nga Greqia se bashku me familjen per te sperkatur te mbjellat.

Zetorin e perdori per sperkatjen e te mbjellave.

Ka qene diferenciali qe u bllokua dhe me pas mendohet se viktima ka dale nga kabina e zetorit, duke mos bere fikjen e tij.

Ka shkuar per te identifikuar defektin dhe ne kete moment zetori ka bere levizje te pakontrolluar.

Kjo i ka kushtuar jeten pasi e zuri nen vete 55-vjecarin Kristo Sulin nga fshati Karjan i Gjirokastres.

Grupi hetimor ka dale ne kete perfundim te perkohshem dhe jo teresisht zyrtar.

Hetimet vazhdojne.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top