Connect with us

LAJM I FUNDIT!!(EMRI) Përmbyset zetori, humb jetën 55-vjeçari nga Karjani i Gjirokastrës

Lajmi Fundit

LAJM I FUNDIT!!(EMRI) Përmbyset zetori, humb jetën 55-vjeçari nga Karjani i Gjirokastrës

Nje ngjarje e rende ka ndodhur para pak ne fshatin Karjan, Njesia Administrative Lunxhëri, Bashkia Gjirokaster.

Mesohet se nje banor te ketij fshati e ka zene nen vete zetori, qe po hapte ngastra ne nje zone fushore.

Viktima eshte Kristo Suli, 55 vjec, banor i fshatit Karjan.

Per ngjarjen ne fjale eshte lajmeruar policia nga nje bari i cili u gjend rastesisht ne vendngjarje.

Policia dhe autoambulanca po shkon ne vendngjarje, por deri me tani nuk kane arritur per shkak te rruges se keqe.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top