Connect with us

Ka shtuar goxha peshë, Teuta Selimi nuk e ka problem të ekspozojë turpin në këtë gjendje!

Lajmi Fundit

Ka shtuar goxha peshë, Teuta Selimi nuk e ka problem të ekspozojë turpin në këtë gjendje!

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi paska shtuar goxha peshë.

Pavarësisht kësaj, Teuta nuk e ka problem të ekspozojë trupin e saj në veshje të ngushtë e provokuese.

Ndërsa barku i saj i sheshtë merr gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top