Connect with us

Luizi s’do as t’ia përmendin Efin, reagon shumë ulët kur pyetet për të

Lajmi Fundit

Luizi s’do as t’ia përmendin Efin, reagon shumë ulët kur pyetet për të

Luizi reagon shumë ulët kur pyetet për Efin.

Luiz Ejlli mori pjesë si opinionist i emisionit Për’Puthen, ku foli edhe për marrëdhënien e tij me Efin.

Raporti i tyre është komentuar shpesh dhe pas daljes nga shtëpia e famshme ata nuk janë parë në asnjë rast bashkë.

I pyetur për raportin aktual të tyre dhe nëse janë takuar Luizi tha: “Mirë i kam marrëdhëniet. Nuk kam kohë të pi kafe me nënën time, të kem kohë me pi me Efin”.

“Do e pi, me qumësht të ftohtë ajo, makiato unë si gjithmonë”, tha këngëtari.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top