Connect with us

Kiara do t’ia zë vendin Borës, Olsa Muhameti jep lajmin që i tronditi të gjithë

Lajmi Fundit

Kiara do t’ia zë vendin Borës, Olsa Muhameti jep lajmin që i tronditi të gjithë

Olsa Muhameti jep lajmin që i tronditi të gjithë, Kiara do t’ia zë vendin Borës.

Autorja e programit “Kepi i Tundimeve”, Olsa Muhameti, ka folur lidhur me këtë sezon të ri teksa ka zbuluar edhe detaje rreth bashkëpunimit me Kiarën.

“Unë me Kiarën njiheshim shumë pak, nuk kemi punuar asnjëherë bashkë.

Kemi 5 ditë që qëndrojmë bashkë dhe punojmë.

Mua Kiara më pëlqen sepse është profesioniste, përpiqet të japë maksimumin.

Është modeste, vjen e para në setin e xhirimit, është korrekte.

Jam shumë e kënaqur”, tha Olsa në “Shqipëria live”.

E pyetur se kë zgjedh ajo mes Borës dhe Kiarës, Olsa është përgjigjur si më poshtë.

“Është shumë herët për ta thënë… Më ka marrë malli për Borën”, tha Olsa.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top