Connect with us

Tërmeti i fuqishëm godet vendin fqinj, ja ku ishte epiqendra

Lajmi Fundit

Tërmeti i fuqishëm godet vendin fqinj, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet është regjistruar këtë mëngjes në Greqi, pranë Samosit.

Sipas Institutit Gjeodinamik të Observatorit Kombëtar të Athinës, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.2 ballë të shkallës Rihter, dhe ka ndodhur 9 kilometra në lindje të Samosit me thellësi fokale 14.7 kilometra.

Deri më tani nuk raportohet për dëme.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top