Connect with us

Learta merr guximin të dal pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë fytyrë

Lajmi Fundit

Learta merr guximin të dal pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë fytyrë

Learta Jakupi është një ndër nuset më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes një postimi ajo ka treguar se është nisur për pushime.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa grim dhe edhe ashtu po duket bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top