Connect with us

Trixa shfaqet super-hot në festën e ditëlindjes, nxjerr një ‘diss’ të fortë për Donaldin e Borën

Lajmi Fundit

Trixa shfaqet super-hot në festën e ditëlindjes, nxjerr një ‘diss’ të fortë për Donaldin e Borën

Beatrix Ramosaj është këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania.

Por, periudhën pas Bigut ajo nuk e përjetoi aspak mirë, madje ka treguar edhe se ka vuajtur nga ankthi.

Por, dje ajo ka pasur ditëlindjen dhe është shfaqur super-hot.

Shprehja e dashurisë për vetën duket si një ‘diss’ për dikë./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top