Connect with us

Getinjo do të çmendet nga nervoza, Vivien shtatzënë e rrezikon keq fëmijën

Lajmi Fundit

Getinjo do të çmendet nga nervoza, Vivien shtatzënë e rrezikon keq fëmijën

Vivien shtatzënë e rrezikon keq fëmijën, Getinjo do të çmendet nga nervoza.

Gjithandej po rrjedhin lajme se modelja Vivien Thano, është shtatzëne.

Vivien u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP Kosova”, ku edhe u njoh me reperin Getinjo.

Dyshja u lidhen në shou dhe marrëdhënia e tyre u zhvillua edhe jashtë, madje deri në pikën sa flitet se çifti janë në pritje të një fëmije.

Por, nëse realisht do të ishte shtatzëne, a do të merrej bukuroshja me këtë sport?

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top