Connect with us

Patrisi konfirmon ndarjen nga Tuna, publikon foto me tjetër grua

Lajmi Fundit

Patrisi konfirmon ndarjen nga Tuna, publikon foto me tjetër grua

Tuna dhe Patrisi janë ndër çiftet më të përfolura në publik.

Ata kanë bashkë dy fëmijë, por përflitej se janë ndarë.

Sot Patrisi ka publikuar një foto me një grua tjetër.

Mos kjo është një konfirmim i tij për ndarjen nga Tuna dhe konfirmim për një lidhje të re?/ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top