Connect with us

Fillojnë përgatitjet për Big Brotherin e 3-të të Shqipërisë, nuk do ta besoni se kush do të jetë banori i parë i këtij edicioni

Lajmi Fundit

Fillojnë përgatitjet për Big Brotherin e 3-të të Shqipërisë, nuk do ta besoni se kush do të jetë banori i parë i këtij edicioni

Big Brother VIP 3, nuk do ta besoni se kush do të jetë banori i parë i këtij edicioni.

Big Brother VIP 3 do të nisë në vjeshtë dhe personazhi i parë është zbuluar.

Ai do jetë këngëtari i njohur Devis Xherahu.

Këngëtari e ka zbuluar këtë teksa ishte i ftuar në emisionin “Më Lër të Flas”, ku i pyetur nga vëllezërit Veshaj nëse do të merrte pjesë, ai tha se do të jetë banor i shtëpisë më të famshmë në Shqipëri, sezonin e ardhshëm.

“Isha para një muaji, këndova atje, përjetova emocione të 2006-ës, kam qenë në një emision të tillë në Greqi në 2006-ën, dhe doja ti ripërjetoja ato emocione sërish”, tha Devisi.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top