Connect with us

Ana Kabashi ‘çmend’ të gjithë pushuesit në deti me trupin e saj, djemtë nuk do të mund t’ia ndajnë sytë

Lajmi Fundit

Ana Kabashi ‘çmend’ të gjithë pushuesit në deti me trupin e saj, djemtë nuk do të mund t’ia ndajnë sytë

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi ‘çmend’ të gjithë pushuesit në deti me trupin e saj.

Artistja nga Peja këto ditë ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk kanë munguar imazhet joshëse.

Edhe së fundmi ndau me fansat foto në të cilat dukej në formë të mirë dhe e mahnitshme.

Ana pozoi e veshur me një kostum me ngjyra të ndezura portokalli dhe të kaltër që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit.

“Ti e meriton botë”,ka shkruar Ana në mbishkrimin e fotografie që mori komente dhe pëlqime të shumta nga ana e admiruesve.

Ndryshe, kujtojmë që Ana muaj më parë ishte pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ndërkohë, kënga e saj e fundit mbetet ajo në bashkëpunim me motrën e saj Arta Kabashi “T’du hala”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top