Connect with us

Jori e tepron me këtë veshje, nuk kursen asgjë

Lajmi Fundit

Jori e tepron me këtë veshje, nuk kursen asgjë

Jori Delli është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Ish-banorja e BBVA 2 dhe modelja e njohur, Jori Delli është kthyer në një prej personazheve më të komentuar të showbizzit.

Bukuroshja zeshkane merr vëmendje me secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale teksa nuk heziton të vë në pah fizikun joshës.

Edhe së fundmi, modelja ka sjellur në llogarinë e saj në Instagram imazhe ku shihet e veshur vetëm në bikini.

Jori dukej e mahnitshme ndërsa format e saj fizike tërhoqën vëmendjen e fansave të saj, të cilët reaguan në hapësirën e komente.

Modelja realizoi fotot teksa po qëndron në Turqi bashkë me një pjesë tjetër të ish-banorëve të BBVA, ku po xhirojnë një emision që pritet të shfaqet së shpejti.

Kujtojmë që përveç kësaj, Jori ka zbuluar se ajo është bërë pjesë e një videoklipi të reperit të njohur, Noizy.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top