Connect with us

Shpërthen zjarr i fuqishëm në Vlorë, dyshohet se… (Video)

Lajmi Fundit

Shpërthen zjarr i fuqishëm në Vlorë, dyshohet se… (Video)

Një zjarr ka përfshirë faqen e kodrës tek vendi i shenjtë në Vlorë i njohur si Kuzum Baba.

Mësohet se zjarrëfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendodhje dhe po mbajnë në kontroll flakët. Fatmirësisht, raportohet se nuk rrezikohen banesat.

Ndërkohë, dyshohet se zjarrvënia ka qene e qëllimshme./abcnews.al.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top