Connect with us

Plas sherri mes Kristit dhe Keisit? Çfarë po ndodh në Turqi mes dyshes

Lajmi Fundit

Plas sherri mes Kristit dhe Keisit? Çfarë po ndodh në Turqi mes dyshes

Mes aludimeve, Olsa Muhameti konfirmoi se Keisi Medini do të jetë një nga konkurrentet e “Kepi i Vipave”.

Ndër të tjera ajo ka treguar se Keisi do te ketë konfrontime me një prej personazheve të kaluar të BBV.

Megjithëse nuk përmendi emra, këto detaje na çojnë pikërisht te Krist Aliaj, banor me të cilin Keisi pati edhe një njohje, por që nuk vazhdoi më tej.

“Këtu Kejsi mendoj se do ketë konfrontime, ndoshta shkojmë edhe në ndonjë darkë romantike me një nga personat më të përfolur të BB. Po bëjmë tentativa për këtë darkë dhe të shohim nëse do ta realizojmë dot”, tha autorja e programit.

Të presim edhe të shohim se si do të shkojnë gjërat.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top